Kurumsal

MONA STONE ailesi olarak Türkiye ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir fazlasını daha vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider marka anlayışımızla projelerimizi İstanbul Başakşehir İkitelli'de 6.000 m² alana kurulan modern üretim tesislerinde profesyonel kadro ile gerçekleştirmekteyiz.

Gelişen teknolojinin dekorasyon sektörüne getirdiği yeniliklere farklı bir boyut kazandıran MONA STONE paneller mekanlara doğal taş, beton, tuğla, ahşap, kaya, oksit görüntüsü ve hissini verirken yeni teknoloji anlayışıyla üretilmiş olmasının avantajlarını da barındırıyor.

Değişen dönemde duvar ve tavan kaplamalarında mekansal algıları yeniden şekillendiren firma konumunda olan MONA STONE panelleri ‘10 yıl ürün garanti süresi’ ne sahiptir.

Garantili hizmet ve sertifikalı ürün anlayışıyla çalışan firmamız, kalite yönetim sistemi belgelerinden yanmazlık sertifikasına sahip olmasıyla dış mekan kullanımında da ayırt edici özelliğe sahiptir.

Yatırımlarını ve üretim teknolojisini günden güne geliştirerek portföyüne sürekli yeni müşteriler kazandıran MONA STONE, sektördeki en uygun polyester fiberglass takviyeli panelleri üretiyor. Son kullanıcıların ve profesyonellerin dekorasyonlarına farklı bir boyut kazandırmak için tercih sebebi olan marka, ofis, mağaza, kafe, konut gibi yaşanılan tüm mekanlarda dış cepheler dahil birçok alanda kullanıma açık olması ile kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. Üstün özelliklere sahip yüksek kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, markanın kalite politikasının temelini oluşturuyor.