M O N A S T O N E

Kurumsal

MONA STONE ailesi olarak Türkiye ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir fazlasını daha vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider marka anlayışımızla projelerimizi İstanbul Başakşehir İkitelli'de 4.000m² Silivri’de ise  3.000m² alana kurulan modern üretim tesislerimizde, profesyonel kadro ile gerçekleştirmekteyiz.

 

Hızla büyüyen ürün çeşitliliği ve gelişen teknolojinin dekorasyon sektörüne getirdiği yeniliklere farklı bir boyut kazandırmak, kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, markanın kalite politikasının temelini oluşturmaktadır.

 

%100 yerli sermaye ve yerli işgücü ile üretim yapan;

MONA BATH markamız ile küvet, jakuzi, kompakt sistemleri  ve duşakabin üretimi

MONA STONE markamız ile duvar kaplama fiber panel üretimi

MONA GLASS markamız ile Düz Temper, Bombeli Temper, Cam işleme, Serigrafi Boya Baskısı, Cam Kumlama ile tüm cam taleplerine cevap veren firmamız Türkiye pazarında olduğu gibi yurtdışı pazarında da söz sahibi ve öncü olmaktatır. Bu sayede bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlarken, banyolara, duvarlara, cephelere yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz.

Yeni web sitemiz yayına girmiştir !

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yeni web sitemizi yayına geçirdik. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere sitemizi gezerek ulaşabilirsiniz.

ELLE mağazaları, çözüm ortağı olarak MONA STONE'u seçti.

'Moda'nın ayak sesi' sloganıyla Türkiye ve yurt dışındaki seçkin satış noktalarına her geçen gün yenilerini ekleyen ELLE mağazaları, yeni konsepti için çözüm ortağı olarak MONA STONE'u seçti.

Lescon mağazaları, çözüm ortağı olarak MONA STONE'u seçti.

“Kazanmak gibisi yok!” sloganıyla Türkiye'deki seçkin satış noktalarına her geçen gün yenilerini ekleyen LESCON, malzeme konusunda MONA STONE’un çözüm ortağı olduğu mağaza duvarlarında M009/Brüt Beton kullandı.

Kahve Durağı iç mekanlarında MONA STONE'u tercih etti.

'Kahve Molasının Keyifli Durağı' sloganıyla farklı illerde 72 şubesi bulunan Kahve Durağı iç mekanlarında MONA STONE'u tercih etti.